Everything about Sekso pozos

Taip yra ne tik dėl fiziologijos ypatumų, bet ir dėl mūsų pačių nusiteikimo seksui. Tačiau yra būdas, kaip galime sau padėti – pasirinkti tokią sekso pozą, kuri patenkins kur kas labiau nei bet kuri kita.

Kartais prisiminimus apie karštą seksą aptemdo vienas didžiausių moters priešų – vėl prasidėjusi šlapimo takų infekcija.

Jei jums jau yra 18 satisfiedų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių. Taip

Klasikinė Marilyn Monroe figūra – lieknas liemuo, pakankamai didelė krūtinė ir platūs klubai. Kad įkaitintumėte partnerio kraują, pasipuoškite korsetu. Jie buvo išrasti, kad packageų moterų kūnai atrodytų kaip jūsų, o užsidėjusi korsetą savo figūros išraiškingumu priblokšite mylimąjį.

• Jeigu gimdos padėtis yra normali, galima po sėdmenimis pasikišti pagalvę, kelius prispausti prie krūtinės, o kojas pakelti.

Pradėkite nuo misionieriaus pozos ir iškelkite kojas į viršų taip, kad jos sudarytų „V“ typeą.

Ši poza turi du pagrindinius variantus – moteris arba guli ant vyro, arba sėdi ant jo raitomis. Tinka aktyvesnėms moterims, suteikia galimybę joms reguliuoti sueities ritmą, penetracijos kampą.

Šioje sekso pozoje galimi smūgiai bus labai trumpi, todėl negalėinternet site atlikti ilgų laukinių smūgių, kurie daugumą vyrų nustumia už ribos, iš kurios nebegalima grįžti.

Jis į jus įeina iš misionieriaus pozos, o tada nuslysta nuo jūsų kūno taip, kad jo klubai lieka toje pačioje vietoje, guess jo kojos ir viršutinė kūno dalis sudaro „X“ ženklą su jūsiškėmis galūnėmis.

Atsigulkite ant loverės kaip įprasto misionieriaus pozoje, wager neįsiskverbkite į ją. Vietoj to trinkite varpos užpakalinę dalį į jos vulvą, klitorį ir tarpvietę.

Norint padidinti intensyvumą, companionė gali apsivyti kojomis vyro liemenį arba užkelti jas jam ant pečių.

Mylintis „šaukšteliu“ abu partneriai guli ant šono, Sekso pozos veidu į vieną pusę – vieno partnerio nugara glaudžiasi prie kito pilvo.

Jis gali jums į burn upą varvinti šokolado ar medaus sirupo. Tai į veiksmą leidžia įsitraukti daugiau juslių.

„sixty eight“ poza, kai moteris atsisėda ar atsigula ant vyro ir lytines lūpas priglaudžia jam prie veido, leidžia mėgautis tobulu oraliniu seksu. O vyras turi galimybę savo liežuvėliu laisvai klajoti po moters kūną.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Everything about Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar