Getting My Sekso pozos To Work

Jojikės poza – puiku, tačiau norite dar labiau kontroliuoti savo malonumą? Rinkitės atvirkštinį variantą (moteris viršuje, tačiau atsukusi vyrui nugarą; geriau ne klūpėti, o tupėti – galimi greitesni ir gilesni judesiai).  Taip ne tik pakaitinsite savo išrinktajam kraują, bet ir patirsite didesnį pasitenkinimą, todėl kad tuo metu stimuliuojamas G taškas.

– Vyras guli ant nugaros, moteris apžergia jo veidą, guess yra nugara į jį, tad yra atsisukusi į jo genitalijas ir gali jam atsilyginti tuo pačiu – tai „sixty nine“ artima poza.

Be abejo, prieš oralinį seksą reikalinga apsišvarinti. Išsimaudykite duše ar vonioje, ar bent jau vandeniu ir muilu nuprauskite savo genitalijų sritį.

Sekso specialistas Charlie Glickmannas sako, kad jojikės (moteris viršuje veidu į spouseį) poza skirta tokiai moteriai, kuri nori viską laikyti savo rankose: „Dažniausiai ši poza mėgstama norinčių kontroliuoti savo malonumą ir išpešti kuo daugiau pasitenkinimo.“

Atsigulate kojas pakėlusi į viršų ir sulenkusi taip, kad jūsų pėdos būtų netoli galvos, kai jis pritupia ir įkiša bei ištraukia savo penį.

Ši poza nuskraidins į pačią ozgazmo viršūnę. Užsikėlus abi kojas partneriui ant pečių, moteris ne tik jaučia itin gilų įsiskverbimą. Ši poza puikiai stimuliuoja tašką G.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, wager ir gana nuobodžiu. 123rf nuotr.

Rekomenduojama oralinį seksą pradėti nuo vietos, kur susieina didžiosios lytinės lūpos, tiesiai virš varputės, laižymo. Periodiškai stimuliuokite klitorį liežuviu ir rodomuoju pirštu.

„Arbatos pakelis“ – tai glamonių rūšis, kuomet į moters melt awayą ritmiškai nuleidinėjamas vyro kapšelis. Šis veiksmas kelia didelį susijaudinimą.

Tradicinis seksas „varpa makštyje“ – anaiptol ne vienintelė sekso rūšis ir anaiptol ne galutinis guess kokių seksualinių žaidimų tikslas. Oralinis seksas gali būti toks pat malonus (jeigu ne malonesnis) kaip seksas su įsiskverbimu.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, bet ir gana nuobodžiu.

„Partneris turėtų suteikti spaudimą, kurio dėka jūs galite pagalve stimuliuoti klitorį. Nebijokite papasakoti savo partneriui, kuris tuo metu yra Sekso pozos jumyse, kaip to pasiekti. Taip pat šiam reikalui nerekomenduojama naudoti gražios pagalvės.“

poza. Nors pozoje, kai abu partneriai guli šonu ir vyras prie moters prisiglaudęs iš nugaros, ir nėra akių kontakto, ji labai intymi, nes vyras prie husband or wifeės priglunda visu kūnu.

Daugelis baiminasi pykinimo. Guess įdomu tai, jog daugeliui pykinimo refleksas kyla ne tuomet, kai vyro varpa yra giliai burnoje, o prie gomurio – o tai dažniausiai signalizuoja išankstinę baimę ir nenorą užsiimti oraliniu seksu. Tokia nuostata gali būti atsinešta iš vaikystės, jeigu šeimoje buvo įprasta lytinius organus asocijuoti su kažkuo negražaus ir nešvaraus.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Getting My Sekso pozos To Work”

Leave a Reply

Gravatar