How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Sekso pozos

Ji gali mėgautis giliu pilnatvės pojūčiu ir gali glamonėti savo klitorį prie jūsų varpos be stipraus stūmimo, dėl kurio jūs prarandate kontrolę.

Moteris atsigula ant nugaros ir uždeda kojas vyrui ant pečių. Šioje pozoje labai patogu įstumti varpą.

5. Sustok akimirka žavinga. Šioje pozoje vyras sėdi ištiesęs kojas, palinkęs atgal ir pasirėmęs ant rankų. Moteris sėdi viršuje, lygiai tokioje pat pozoje: jos rankos prie jo kojų, o kojos – už kj nugaros.

Misionieriaus poza. Moteris guli ant nugaros su išskėstomis kojomis. Vyras atsigula ant jos veidu į ją, remdamasis rankomis arba alkūnėmis, kojomis tarp moters kojų, kirkšnimis maždaug tame pačiame lygyje kaip ir moters. Misionieriaus poza gali būti pradine įvairių sekso pozų padėtis.

Tačiau dar daugiau pojūčių patirsite būdama ant viršaus ir pasisukdama a hundred and eighty laipsnių kampu. Apsisukite ir žiūrėkite į jo pėdas, o savo kojas sudėkite tarp jo.

Daugeliui moterų tai bus naujiena: sekso pozos, kurios kelia didžiausią Sekso pozos riziką užsikrėsti šlapimo takų infekcija

Tikriausiai esate išbandžiusi seksą šuniuko pozoje, tačiau, kad ir kokia aistringa ši poza yra, ją šiek tiek perdirbus galima patirti tai, ko dar neteko.

Pailsėkite, atsipalaiduokite, apsikabinkite su vyru – juk tai pats geriausias laikas švelnumui ir romantiškiems pokalbiams. Pageidautina nebėgti iš karto į vonią, o pusvalandį tiesiog pagulėti su mylimu žmogumi.

Jei jūsų pečiai platūs, o kūnas tiesus, atletiškas ir kaulėtas, patariama dėvėti moteriškus linkius išryškinančius apatinius, pavyzdžiui, pakeliamą liemenėlę arba atvirus ir aptemptus liemenės formos marškinėlius. Jei esate pakankamai drąsi, užsitempkite odinį katės kostiumą.

Abu partneriai atsigula ant šono, o jūsų priekis prisispaudžia prie jos nugaros, panašiai kaip glaudžiantis šaukšteliu.

Norint padidinti intensyvumą, loverė gali apsivyti kojomis vyro liemenį arba užkelti jas jam ant pečių.

Šioje padėtyje nėra daug judesių diapazono, kad galėtumėte išprotėti, taip pat nėra lengva nekontroliuojamai stumti, kai jūsų klubai yra ramybės būsenoje.

Taip, galbūt kartais į seksą mes žiūrime kaip į dienos rutinos dalį – jis būtinas kaip sotūs pusryčiai, o ir atliekamas kartais mechaniškai, kaip buities darbai.

Ar žinojote, kad ilgai lauktas rezultatas – užsimezgusi nauja gyvybė – priklauso ne tik nuo lytinių aktų skaičiaus, bet ir nuo pozos?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “How Much You Need To Expect You'll Pay For A Good Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar