Little Known Facts About Sekso pozos.

Vyro stimuliacija šioje pozoje ne tokia stipri, todėl jis gali atsilaikyti ilgiau ir suteikti partnerei laiko pasiekti orgazmą.

Įprastoje „69“ pozoje vienas partneris guli ant nugaros, o kitas atsigula ant jo ir apžergia gulinčiojo veidą. Tačiau partneriai gali tenkinti vienas kitą ir gulėdami ant šono.

Vienai Vokietijos televizijos pramoginei laidai buvo atlikta apklausa, kurioje dalyvavo for each one hundred žmonių. Nors 77 proc. respondentų nurodė, jog mylisi miegamajame, tačiau mėgiamiausia jų vieta šioje erdvėje pasirodė esantis vonios kambarys.

Vyras sėdi sukryžiuotomis kojomis, moteris sėdi ant jo, kojomis apsivijusi liemenį. Abiejų krūtinės suglaustos. Ši poza yra labai intymi ir patogi gausioms glamonėms.

Atėjus jūsų eilei patirti malonumą, tegul vyras atsiklaupia prieš jus, gulinčią ant lovos krašto, pakelia jūsų kojas ir uždeda sau ant pečių. Taip bus malonu ne tik jums, bet ir jūsų partneriui, nes jis galės grožėtis jūsų figūra.

Šioje padėtyje moteris guli ant pilvo, pasidėjusi pagalvę po klubais, o vyras užlipa ant viršaus ir įsiskverbia iš nugaros.

Wager jeigu neturite sveikatos issueų ir laikotės higienos, galite būti tikri, kad jūsų skonis „ten“ yra puikus.

Praktinis patarimas, jeigu bijote, kad varpa pateks giliai į gerklę: Sekso pozos pakelkite liežuvio galiuką prie gomurio, ir taip „užTelevision setėrę kelią“ galite glamonėti varpą burna be jokios baimės.

Kokia esate lovoje: Esate energinga ir išradinga – du dalykai, garantuojantys nuostabias išdykėliškas sesijas! Jei norite praplėsti savo sekso pozų biblioteką, siūlome jums „Plūgo“ pozą.

Ką reikia žinoti ir kaip pasiruošti, kad vonios kambarys nuteiktų meilės žaidimams? Pirma, 10 turi būti švaru ir skaniai kvepėti. Antra, turi egzistuoti bent minimali tvarka (nežinau, kaip čia mylėčiausi, įsikibusi į gyvatuką ant kurio - vaikų kelnaitės ir kojinaitės; nors iš esmės, tai kai noras galvą spaudžia, nusispjauti visi netvarkingumai) Trečia, nederėtų užmiršti apie saugumą ir pasirūpinti tam tikromis priemonėmis iš anksto.

Norint padidinti intensyvumą, associateė gali apsivyti kojomis vyro liemenį arba užkelti jas jam ant pečių.

Tačiau įmanoma tokį pasitenkinimo nesuteikiantį seksą pakeisti laimingu ir nuotaikingu lytiniu aktu. Viskas, ką reikia padaryti – pagal kūno tipą pasirinkti tinkamą sekso pozą.

Sutelkite dėmesį į klubų glamonėjimą prie jos užpakaliuko ir apsvarstykite galimybę pirštais stimuliuoti jos klitorį.

Kokia esate lovoje: Greičiausiai lovoje esate tiesmuka ir linkusi į tyrąją pusę. Po šiuo Zodiako ženklu gimusios moterys yra patikimos ir dosnios, o tai yra nuostabi žinia partneriams. Atsižvelgdami į tai, rekomenduojame laiko patikrintą „Misionieriaus“ pozą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Little Known Facts About Sekso pozos.”

Leave a Reply

Gravatar