Not known Facts About Sekso pozos

Gana sudėtingai atrodanti, tačiau moterų itin mėgstama poza, kai moteris vieną koją užkelia partneriui ant peties, o kita apsiveja jį for each klubus.

Belieka tik kiek kilstelėti užpakalinę kūno dalį ir pasinerti į jausmingas bei aistringas šėliones. Ši poza padės paliesti pačias jautriausias jūsų kūno dalis. Tiks ir pagalvėlė, jei pasidėsite po pilvu.

Taip, galbūt kartais į seksą mes žiūrime kaip į dienos rutinos dalį – jis būtinas kaip sotūs pusryčiai, o ir atliekamas kartais mechaniškai, kaip buities darbai.

Pagrindiniai patarimai, kurios sekso pozos yra geriausios norint pastoti, paremti paprasčiausiais fizikos dėsniais – visuotinės traukos dėsnį žino Web tie, kuriems tikslieji mokslai yra svetimi.

Aukštesni jausmai. Šioje pozoje moteris guli ant lovos ar stalo krašto, savo kojas užkėlusi ant stovinčio vyro pečių. Abu partneriai turi vienodą kontrolę: vyras savo judesiais, o moteris – savo kojas naudodama vyrui „pristabdyti“.

Tai klasikinės „Misionieriaus“ pozos interpretacija. Moteris guli ant nugaros, laikosi rankomis už lovos krašto galvūgalyje.

Tokią Valentino dienos dovaną įvertins kiekvienas: 12 sekso pozų, kurios jūsų intymų gyvenimą pakels į kitą lygį

Irumacija – tai lytiniai santykiai, kur vietoj makšties naudojama burna. Vyras judina klubus ir taip jo varpa vis giliau patenka į associateės gerklę.

Kaip tai atlikti: Atsigulkite ant nugaros, o visa kita padarys jūsų vyras! Tai nėra kažkas išdykusio, bet tikslas pasiekiamas. Negulėkite kaip jūros žvaigždė! Veiksmą pagyvinkite, kojomis tvirtai apsivydama vyrą, gnaibydama jo spenelius ar suspausdama jo sėdmenis.

Jūsų associateė beveik visiškai kontroliuoja įsiskverbimą, atimdama iš jūsų galimybę greitai ir energingai stumti, jei Sekso pozos jus apima dvasia.

Šioje pozoje laikytis neturėtų būti sunku, bet jei pavargtumėte, po sėdmenimis pasidėkite pagalvėlę.

Stebėtina, guess dar ir XXI amžiuje tarp rimtų oralinio sekso priešų išlieka ir nepakankama partnerio higiena.

Jei atėjo jūsų eilė būti pamalonintai oraliniu seksu, išbandykite pozą, kurioje reikia į orą pakelti savo kojas. Atsigulkite ant nugaros, vienai kojai leiskite kabėti ant lovos krašto, o kitą priglauskite prie savo krūtinės.

Tačiau ilgesniems žaidimams reikalingas fizinis pasirengimas, ši poza labai vargina husband or wifeės kojų raumenis.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Not known Facts About Sekso pozos”

Leave a Reply

Gravatar